eng | est 
  Uudised
 
EESTI KIRIKUTE NÕUKOGU PRESIDENDIKS VALITI EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU PEAPIISKOP ANDRES PÕDER.
Foto: EELK Konsistoorium
Peapiiskop Andres Põder

 

Tänasel Eesti Kirikute Nõukogu töökoosolekul Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Usuteaduse Instituudis valiti Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku peapiiskop Andres Põder Eesti Kirikute Nõukogu presidendiks järgnevaks kolmeks aastaks. 

 Asepresidentideks valiti Rooma-Katoliku Kiriku piiskop Philippe Jourdan ja Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidu pastor Meego Remmel. 

Presidendi ja asepresidentide ülesandeks on koordineerida Eesti Kirikute Nõukogu tegevust ja esindada Eesti Kirikute Nõukogu. Samuti kuulub nende esindusülesannete hulka ka liikmete huvide kaitsmine. 

Päevakorras oli lisaks presidendi ja asepresidentide valimisele Eesti Kirikute Nõukogu 2012 tegevusaasta aruanne esitamine ja kinnitamine.

 

    

Info:
Ruudi Leinus

e-post: ruudi(ät)ekn.ee

tel 646 1028


← tagasi   ↑ üles
 
  LIIKMESKIRIKUD
Eesti Evangeelne Luterlik Kirik / Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit / Eesti Metodisti Kirik / Rooma-Katoliku Kirik  / Eesti Kristlik Nelipühi Kirik / Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit / Armeenia Apostliku Kiriku Balti piiskopkond / Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik / Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kirik / Eesti Karismaatiline Episkopaalkirik /
   
Tehnika 115, 10139 Tallinn | tel 646 1028, ekn(ät)ekn.ee | SEB EE431010052039486002