eng | est 
  Uudised
 
KOGUMIKU „KUHU LÄHED, MAARJAMAA? – QUO VADIS TERRA MARIANA?“ ETTETELLIMINE
25.11.2015

Eesti Kirikute Nõukogu annab aastal 2016. aasta sügisel välja artiklite kogumiku „Kuhu lähed, Maarjamaa? – Quo vadis Terra Mariana?“, mille toimetajaks on Eerik Jõks. Kogumiku eesmärgiks on kajastada 2015. aastal läbiviidud uuringu „Elust, usust ja usuelust“ tulemuste analüüsi ning muid päevakohaseid teemasid. Uudise juurde on lisatud kogumiku sisukord koos autorite ja esialgse ülesandepüstitusega ning raamatu tellimisleht.

Aastal 2012 ilmunud ja hästi vastu võetud kogumiku „Astu alla rahva hulka“ pealkiri pärines Anna Haava luulest. Uuele kogumikule annab pealkirja ja ka inspiratsiooni Hendrik Visnapuu „Maarjamaa laulud I“ (1927). „Ma olen kisendanud kinnise suuga: kuhu! kuhu sa lähed! kuhu! sina ise, sa, minu kodumaa, kuhu lähed võõra ja muuga, sina kõrk!“ Kogumiku eesmärgiks on anda Eestimaal tegutsevatele vaimulikele ja kirikute ilmiktöötegijatele inspiratsiooni kuidas praegusel rabedal ja murrangulisel ajal mõista paremini seda rahvast, keda Jumal on kutsunud neid teenima. Kuidas lahustada umbusk ja võõrandumine selle maa rahva ja ristikiriku vahel ning juhatada meie kaasmaalasi pääsemise teele?

Raamatut on alates tänasest võimalik ette tellida. Mahuka, pea neljasajaleheküljelise kogumiku ettetellimise hind on 12.‐ eurot. See on summa, mis katab kogumiku keeletoimetamise, kujundamise, küljendamise ja trükkimise. Ettetellijatele on hind koostamise ja toimetamise võrra odavam. Tellimiseks palun täita juuresolev tellimisleht, allkirjastada see digitaalselt ja saata ekn@ekn.ee või lähetada tigupostiga Eesti Kirikute Nõukogu sekretariaati.

 

Küsi lisa:

Eerik Jõks, Eesti Kirikute Nõukogu teadur

Tehnika 115 Tallinn 10139

ekn@ekn.ee

tel: 646 10 28, 646 10 34

 

Kogumiku 'Kuhu lähed Maarjamaa' tellimisleht (.pdf) »

Kogumiku 'Kuhu lähed Maarjamaa' tutvustus (.pdf) »


← tagasi   ↑ üles
 
  LIIKMESKIRIKUD
Eesti Evangeelne Luterlik Kirik / Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit / Eesti Metodisti Kirik / Rooma-Katoliku Kirik  / Eesti Kristlik Nelipühi Kirik / Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit / Armeenia Apostliku Kiriku Balti piiskopkond / Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik / Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kirik / Eesti Karismaatiline Episkopaalkirik /
   
Tehnika 115, 10139 Tallinn | tel 646 1028, ekn(ät)ekn.ee | SEB EE431010052039486002