eng | est 
  Uudised
 
KIRIKUTE NÕUKOGU JUHATUS JA LIIKMESKIRIKUTE JUHID KOHTUSID VABARIIGI PRESIDENDIGA
16.12.2019
Foto: Mattias Tammet / Vabariigi Presidendi Kantselei

Eesti Kirikute Nõukogu juhatuse liikmed, liikmeskirikute juhid ja sekretariaadi töötajad kohtusid 16. detsembril Kadriorus Vabariigi Presidendi Kersti Kaljulaidiga.

Ülevaade kohtumisest, mis avaldati Vabariigi Presidendi Facebooki-lehel:

Jõulupühade eelsel kohtumisel Eesti Kirikute Nõukoguga rääkisime kiriku rollist tänapäeva maailmas ja jõudsime üksmeelele, et see on headuse ja lepituse sõnumi edastamine – inimesed on küll erinevate tõekspidamistega, ent meie üldinimlikud väärtused on ühised ning kirikud seisavad üksteist toetava ja kurjusest ning kiusamisest vaba ühiskonna eest. Samuti olime ühel arvamisel, et kirikutel on kanda oluline roll kultuuri ja kultuursuse hoidmisel ning see on otseselt seotud meie üldinimlike väärtustega. Kõnelesime ka keskkonnakaitsest ning Eesti Kirikute Nõukogu tuleva aasta ühest kandvast teemast, milleks on loodu(s)hoid.

Info:
Ruudi Leinus

Täitevsekretär
e-post: ruudi(ät)ekn.ee

tel 646 1028


← tagasi   ↑ üles
 
  LIIKMESKIRIKUD
Eesti Evangeelne Luterlik Kirik / Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit / Eesti Metodisti Kirik / Rooma-Katoliku Kirik  / Eesti Kristlik Nelipühi Kirik / Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit / Armeenia Apostliku Kiriku Balti piiskopkond / Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik / Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kirik / Eesti Karismaatiline Episkopaalkirik /
   
Tehnika 115, 10139 Tallinn | tel 646 1028, ekn(ät)ekn.ee | SEB EE431010052039486002