eng | est 
  Uudised
 
KIRIKUTE NÕUKOGU VAAGIS TULEVIKUSTRATEEGIAT

Eesti Kirikute Nõukogu pidas eile Rakveres linnapea Andres Jaadla kutsel oma iga-aastast väljasõiduistungit. Arutati nii kommunikatsioonistrateegia arendamist kui üldist arengukava ning tutvuti kohalike koguduste ja linnusega.

Kirikute nõukogu liikmeskirikute esindajad olid koos EELK Rakvere Kolmainu koguduse noortemajas, kus neid tervitas Rakvere linnapea Andres Jaadla.

Oma tervituskõnes andis Jaadla ülevaate heast koostööst Rakvere linna ja sealsete koguduste vahel ning plaanist algatada tihedamaks läbikäimiseks regulaarne ümarlaud.

Samuti tutvustas linnapea seni spordisaalina kasutatava Rakvere Pauluse kiriku taastamisplaane kirik-kultuurikeskusena.

Töökoosoleku lõunavaheajal oli liikmeskirikute esindajatel võimalus lähemalt tutvuda EELK Rakvere Kolmainu kiriku, Jumalaema Sündimise õigeusu kiriku ning Pauluse kirikuga ning saada ülevaade Rakvere linnuse ajaloost.

Järgmine Eesti Kirikute Nõukogu töökoosolek toimub 15. juunil.

Info:
Tauno Teder

e-post: tauno(ät)ekn.ee

tel 646 1028, 51 22 564


← tagasi   ↑ üles
 
  LIIKMESKIRIKUD
Eesti Evangeelne Luterlik Kirik / Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit / Eesti Metodisti Kirik / Rooma-Katoliku Kirik  / Eesti Kristlik Nelipühi Kirik / Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit / Armeenia Apostliku Kiriku Balti piiskopkond / Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik / Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kirik / Eesti Karismaatiline Episkopaalkirik /
   
Tehnika 115, 10139 Tallinn | tel 646 1028, ekn(ät)ekn.ee | SEB EE431010052039486002