eng | est 
  Uudised
 
PEAMINISTER KOHTUS EESTI KIRIKUTE NÕUKOGU ESINDAJATEGA

Tallinn, Stenbocki maja, 9. mai 2006 – Täna, 9. mail kohtus peaminister Eesti Kirikute Nõukogu (EKN) esindajatega. Käsitleti kirikute nõukogu tegevust kogu eelneva aasta jooksul ning konkreetsete teemadena nõustamist abordiennetuse tõhustamiseks, religiooniõpetuse võimalusi koolides ning kaplanaaditeenistuse arendamisega seotut. Kohtumised kirikute nõukogu ja peaministri vahel toimuvad traditsiooniliselt kord aastas.

Rääkides hingehoiuteenuse võimaluste edendamisest politseinike hulgas, aga ka arestimajades, märkis Andrus Ansip: “Täna algasid eelarveläbirääkimised valitsuskabinetis ning ka see teema võiks olla kirjas ühe märksõnana politsei- ja päästeametnike palgaläbirääkimistel.” Peaministri sõnul võiks hingehoidja olla igas politseiprefektuuris ning riigieelarve siin takistuseks ei saa.

EKN-i esindajad andsid peaministrile üle ka pöördumise, milles tunnustatakse rahvastikuminister Paul-Eerik Rummo algatusi raseduskriisis olevate inimeste nõustamisel ja aktiivset koostööd abordiennetuse teemal.

Valitsuse kommunikatsioonibüroo briifinguruum »

Info:
Valitsuse kommunikatsioonibüroo

e-post: press(ät)riik.ee

tel 646 1028


← tagasi   ↑ üles
 
  LIIKMESKIRIKUD
Eesti Evangeelne Luterlik Kirik / Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit / Eesti Metodisti Kirik / Rooma-Katoliku Kirik  / Eesti Kristlik Nelipühi Kirik / Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit / Armeenia Apostliku Kiriku Balti piiskopkond / Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik / Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kirik / Eesti Karismaatiline Episkopaalkirik /
   
Tehnika 115, 10139 Tallinn | tel 646 1028, ekn(ät)ekn.ee | SEB EE431010052039486002