eng | est 
  Uudised
 
REGISTREERIMINE EUU 2020 KONVERENTSILE
01.11.2021

Registreerimine konverentsile Eesti elanike maailmapilt „Elust, usust ja usuelust 2020“ uuringu valguses.

11. novembril leiab Tartu Ülikoolis aset Eesti Kirikute Nõukogu ja Tartu Ülikooli Usuteaduskonna koostöös korraldatav interdistsiplinaarne konverents, mis käsitleb põhjalikumalt Eesti elanike maailmapilti läbi uuringu „Elust, usust ja usuelust“ värskete andmete. 
 
Konverentsi peamiseks sihtrühmaks on nii vaimulikud ja ilmiktöötegijad, kui ka akadeemilise ja haridusvaldkonna esindajad. Kindlasti on oodatud ka kõik teised valdkonnast huvitatud, seal hulgas meedia esindajad. 
 
Konverentsil astuvad ettekannetega ülesse nii religiooni-, kui ka sotsiaalteadlased. Lisaks elanike maailmapildi üldisemale analüüsile, on kitsamas fookuses misjon, haridus ning ka meedia. Ettekannete reflektsioonina leiavad aset vastavasisulised töötoad.

Konverents on osalejatele tasuta, kuid kohapeal saavad osaleda üksnes vaktsineeritud või COVID-19 haiguse läbi põdenud isikud. Lisaks on kohapeal osalejate hulk piiratud, seetõttu palume kõigil huvilistel end registreerida järgneva lingi kaudu: https://surveer.com/s/5KZNSQ5K.  

Kõigil teistel huvilistel on võimalik konverentsi jälgida interneti vahendusel (täpsem info ilmub Eesti Kirikute Nõukogu kodulehele www.ekn.ee).

Konverentsi kava on allalaaditav siin:

EUU konverentsi kava.docx (docx) »


← tagasi   ↑ üles
 
  LIIKMESKIRIKUD
Eesti Evangeelne Luterlik Kirik / Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit / Eesti Metodisti Kirik / Rooma-Katoliku Kirik  / Eesti Kristlik Nelipühi Kirik / Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit / Armeenia Apostliku Kiriku Balti piiskopkond / Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik / Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kirik / Eesti Karismaatiline Episkopaalkirik /
   
Tehnika 115, 10139 Tallinn | tel 646 1028, ekn(ät)ekn.ee | SEB EE431010052039486002