eng | est 
  Uudised
 
EESTI KIRIKUTE NÕUKOGU KUTSUB ÜLES PALVETAMA UKRAINA MAA JA RAHVA PÄRAST

Eesti Kirikute Nõukogu pöördumine

Olukorra pingestumine Ukrainas muudab murelikuks paljusid inimesi. Traditsiooniliselt kristlikku rahvast on lõhestanud poliitilised erimeelsused,  mis võivad viia väga traagiliste tagajärgedeni.

Toetades Ukraina kirikuid, kes püüavad konflikti osapooli lepitada ja kaasa aidata probleemide rahumeelsele lahendamisele, kutsub Eesti Kirikute Nõukogu üles palvetama Ukraina maa ja rahva pärast. 

Oluline on vältida vägivalda, vandalismi ja verevalamist, kinni pidada demokraatia ja õigusriikluse põhimõtetest. Mõelgem oma eestpalvetes ka inimestele, kes kujunenud konfliktis on kannatanud ja elu kaotanud.

Jeesus ütleb:Rahu ma jätan teile, oma rahu ma annan teile. Mina ei anna teile nõnda, nagu maailm annab. Teie süda ärgu ehmugu ega mingu araks!” (Johannese evangeelium 14:27).

 


← tagasi   ↑ üles
 
  LIIKMESKIRIKUD
Eesti Evangeelne Luterlik Kirik / Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit / Eesti Metodisti Kirik / Rooma-Katoliku Kirik  / Eesti Kristlik Nelipühi Kirik / Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit / Armeenia Apostliku Kiriku Balti piiskopkond / Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik / Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kirik / Eesti Karismaatiline Episkopaalkirik /
   
Tehnika 115, 10139 Tallinn | tel 646 1028, ekn(ät)ekn.ee | SEB EE431010052039486002