eng | est 
  Uudised
 
JAANUS KANGUR VALITI EESTI KIRIKUTE NÕUKOGU NOORTETÖÖ KONSULTANDIKS

Neljapäeval valiti Eesti Karismaatilise Episkopaalkiriku preester Jaanus Kangur Eesti Kirikute Nõukogu noortetöö valdkonna konsultandiks.

Jaanus Kanguri ülesanne on sidepidamine ning informatsiooni vahetamine Eesti Kirikute Nõukogu ja Eesti Kirikute Noortenõukogu vahel.

Eesti Kirikute Noortenõukogu (EKNN) on 2004. aastast tegutsev organisatsioon, mille tegevuse eesmärgiks on ühendada Eesti Kirikute Nõukogu liikmeteks olevaid kirikuid ja koguduste liite ning nende noorteorganisatsioone koostööks Eesti ühiskonna vaimsel arendamisel kristlike põhimõtete alusel. Olulisemateks saavutusteks on olnud noortelaulik OIKU väljaandmine ning oikumeeniliste noortelaagrite korraldamine. EKNN on Euroopa Oikumeenilise Noortenõukogu liige.

EKNN koguneb kord kuus, et arendada kirikutevahelisi suhteid ja koostööd ning arutada noortetöö alaseid küsimusi.

Info:
Tauno Teder

Eesti Kirikute Nõukogu täitevsekretär
e-post: tauno(ät)ekn.ee

tel 646 1028, 51 22 564


← tagasi   ↑ üles
 
  LIIKMESKIRIKUD
Eesti Evangeelne Luterlik Kirik / Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit / Eesti Metodisti Kirik / Rooma-Katoliku Kirik  / Eesti Kristlik Nelipühi Kirik / Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit / Armeenia Apostliku Kiriku Balti piiskopkond / Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik / Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kirik / Eesti Karismaatiline Episkopaalkirik /
   
Tehnika 115, 10139 Tallinn | tel 646 1028, ekn(ät)ekn.ee | SEB EE431010052039486002