eng | est 
  Uudised
 
EESTI KIRIKUTE NÕUKOGU VALIB MÄRTSIS PRESIDENTI

Eesti Kirikute Nõukogu hakkab 2007.a. märtsis valima järgmiseks kolmeaastaseks tööperioodiks presidenti ja asepresidente.

Tänasel kirikute nõukogu töökoosolekul Eesti Apostliku Õigeusu Kiriku Püha Platoni keskuses paluti kirikujuhtidel esitada ettepanekud järgmise aasta märtsis valitavate presidendi- ja asepresidentide kandidaatide kohta.

15. märtsil 2007. aastal valitakse nõukogu president ja asepresidendid põhikirja järgi konsensuse printsiibil. Presidendi ja asepresidentide ülesandeks on nõukogu tegevust koordineerida ja esindada.

Praegune president Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku piiskop Einar Soone on korduvalt tagasivalituna juhtinud kirikute nõukogu tööd alates 1993. aastast.

Eesti Kirikute Nõukogu asepresidendid on Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidu pastor Joosep Tammo ja Rooma-Katoliku Kiriku piiskop Eestis Philippe Jourdan.

Info:
Tauno Teder

e-post: tauno(ät)ekn.ee

tel 646 1028, 51 22 564


← tagasi   ↑ üles
 
  LIIKMESKIRIKUD
Eesti Evangeelne Luterlik Kirik / Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit / Eesti Metodisti Kirik / Rooma-Katoliku Kirik  / Eesti Kristlik Nelipühi Kirik / Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit / Armeenia Apostliku Kiriku Balti piiskopkond / Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik / Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kirik / Eesti Karismaatiline Episkopaalkirik /
   
Tehnika 115, 10139 Tallinn | tel 646 1028, ekn(ät)ekn.ee | SEB EE431010052039486002