eng | est 
  Uudised
 
EESTI ELANIKE MAAILMAPILT „ELUST, USUST JA USUELUST 2020“ UURINGU VALGUSES
07.10.2021

Kutse konverentsile Eesti elanike maailmapilt „Elust, usust ja usuelust 2020“ uuringu valguses.
 
11. novembril leiab Tartu Ülikoolis aset Eesti Kirikute Nõukogu ja Tartu Ülikooli Usuteaduskonna koostöös korraldatav interdistsiplinaarne konverents, mis käsitleb põhjalikumalt Eesti elanike maailmapilti läbi uuringu „Elust, usust ja usuelust“ värskete andmete. 
 
Konverentsi peamiseks sihtrühmaks on nii Eesti Kirikute Nõukogu liikmeskirikute vaimulikud ja ilmiktöötegijad, kui ka akadeemilise ja haridusvaldkonna esindajad. Seejuures on kindlasti oodatud ka kõik teised valdkonnast huvitatud. 
 
Konverentsil astuvad ettekannetega ülesse nii  religiooni- kui ka  sotsiaalteadlased. Lisaks elanike maailmapildi üldisemale analüüsile, on kitsamas fookuses misjon, haridus ning ka meedia. Ettekannete reflektsioonina leiavad aset vastavasisulised töötoad.
 
Täpsem info konverentsi detailsema programmi ja registreerimise kohta ilmub peatselt.
 
Konverents on osalejatele tasuta.

 


← tagasi   ↑ üles
 
  LIIKMESKIRIKUD
Eesti Evangeelne Luterlik Kirik / Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit / Eesti Metodisti Kirik / Rooma-Katoliku Kirik  / Eesti Kristlik Nelipühi Kirik / Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit / Armeenia Apostliku Kiriku Balti piiskopkond / Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik / Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kirik / Eesti Karismaatiline Episkopaalkirik /
   
Tehnika 115, 10139 Tallinn | tel 646 1028, ekn(ät)ekn.ee | SEB EE431010052039486002